Stikli un apdare

stikliVEKA logu rāmju un līmējošo līstīšu programma ir perfekts papildinājums VEKA logu sistēmām. Vai tās tiek aplūkoti kā arhitektoniski dizaina elementi restaurācijas darbā vai kā daudzpusīgs un gaumīgs dizaina līdzeklis jaunās celtnēs – tieši šīs smalkās, taču nozīmīgās detaļas ir tās, kas padara logu perfektu. Tieši šādas detaļas piešķir interjeram specifisku atmosfēru, turpretī fasādēm – īpašu, neatkārtojamu raksturu. Tāpat, kā ar logu sistēmām, arī rāmji un līstes pieprasa precīzu plānošanu: līstes nedrīkst būt ne pārāk lielas, ne pārāk sīkas, tām jābūt pareizās proporcijās ar logu. Piedevām, katram klientam parasti ir pilnīgi individuālas logu sadalījuma prasības.

Tieši tāpēc VEKA sistēmām ir plašs dažādu logu līstu sistēmas un rāmīšu varianti. VEKA logu līstu programma piedāvā ideālo risinājumu gan jaunmodīgai villai, gan post-modernai pilsētas mājai, atdalītiem dzīvokļiem vai komercbūvēm – baltā, brūnā, un daudzās citās pievilcīgās krāsās.

 

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies') lai Jums nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanu. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai Jūs personiski identificētu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka tiek saglabātas un izmantotas sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm.
Piekrītu