Mūsu tradīcijas

Logi ir ēkas acis, kas paver mums skatu uz ārpasauli un telpās ienes gaismu.

SIA “ REKSONS “ – pasaules vadošās PVC logu ražotājfirmas VEKA tradīciju nesēja Latvijā – piedāvā Jums plastmasas logus, durvis, palodzes, lodžijas, starpsienas un vitrīnas. Dzīvoklim, birojam, veikalam un citās sabiedriskās vietās.

Telpās lieliski iederēsies logi un durvis, kas veidoti ar mūsdienīgu dizainu un no ekoloģiski tīriem materiāliem.

Firma “ REKSONS “ piedāvā kvalificētu speciālistu uzstādīšanu. Bezmaksas konsultācijas un mērīšana. Pasūtījumi tiek izpildīti 5 darba dienu dienu laikā. Iespējams izdevīgs kredīts.

No firmas VEKA profiliem jau šobrīd ir izgatavoti vairāk nekā 700 miljoni logu un durvju.

Pateicoties veiksmīgam Softline dizainam, ir daudzveidīgas iespējas logu projektēšanā. Tie ne tikai labi iederēsies jaunbūves ēkās, bet arī piešķirs otru jaunību vecai mājai vai dzīvoklim.

Logu profiliem tiek piedāvāts 32 krāsu spektrs.

Stiklam ir 5 gadu garantija. Tas ir selektīvs, ar argonu pildīts. Augstas klases furnitūra, ko ražo vācu firma Roto Veka profils A klases 10 gadi garantija.

Logu montāžai un regulēšanai 2 gadi garantija.

SIA “ REKSONS “ izgatavotie logi ir absolūti izturīgi pret atmosfēras iedarbību un neprasa speciālu kopšanu, tiem ir augsta izolācijas spēja, pateicoties kurai tiek samazināti izdevumi apkurei, kā arī sasniegta optimāla skaņas izolācija.

Produkcija tiek ražota atbilstoši DIN EN ISO 9001 standartam un ir ekoloģiski nekaitīgs.

blsp10r3fm

 

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies') lai Jums nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanu. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai Jūs personiski identificētu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka tiek saglabātas un izmantotas sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm.
Piekrītu