Logi


logiVEKA sistēma ar ārējo blīvējumu ir moderna, īpaši labi pielāgojama logu sistēma, kas savu uzticamību ir pierādījusi daudzu gadu garumā. Daudzkameru lielas triecienizturības profili un speciāli, pilna perimetra metāla stiprinājums šim profilam piešķir ļoti augstu stabilitāti, kā arī vislabākos skaņas un siltuma izolācijas rādītājus. Šai sistēmai ir trīskārtīga priekšrocība: tā var izturēt lielu slodzi, ir ilgmūžīga, un vizuāli pievilcīga. Piedāvajam logus ar 2 stiklu un 3 stiklu paketēm.

VEKA Logu sistēmu pamatversija piedāvā augstu drošības pakāpi, ko var papildināt īpaši augstām drošības prasībām ar speciālām furnitūras detaļām, stiklojumu, un slēdzamiem rokturiem. Piedāvājam pilnu spektru mūsdienīgu virsmas pārklājumu un dekoru, šī logu sistēma sniedz risinājumus, kas pieskaņojami gan arhitektoniskajam stilam, gan individuālajām dizaina prasībām. A klases profils ekaloģisks tīrs matreāls.

Populārākās krāsas: Eiche dunkel, Mahagoni, schokobraun, Golden Oak, Balts.

Vēl krāsas >>

Piedavajam 5 kameru profilu.

EFFECTLINE profili:

Svarīgi momenti , kuriem pievēršam Jūsu uzmanību :

effectline_1600

1. Sevišķi skaistie VEKA – rāmji.
2. Izturīgie, ļoti labi izolētie VEKA daudzkameru profili.

3. Speciālā dubultā izolācija, kas aiztur caurvēju.
4. Profilos izmantots cinkots kvadrātdzelzis
5. Skaņas izolācija, kas nodrošina telpu komfortu.
6. Ievērojama apkures izdevumu samazināšanās.
7. Gluda un viegli kopjama virsma.

 

veka softline

Profilu sistēmai SOFTLINE 70 AD ir 5 iekšējās izolācijas kameras, sienas ieseguma dziļums 70 mm un siltumizolācijas koeficients Uw līdz 1,0 W / m²K atkarībā no izvēlētā stikla (izolācijas, skaņu slāpējoša vai īpaša stikla). Cinkota tērauda stiprinājumi profila iekšpusē piešķir tam stabilitāti un plašu funkcionalitāti. Sakarā ar tās A klases izturību. Paketes biezums 24 mm , 36 mm , 40 mm.

 

veka softline loga rāmis

Softline 82 MD profili pieder pie modernākajiem profiliem, tiem ir augsta energoefektivitāte.

7 Kameras
Iebūves dziļums: 82mm
Krāsu toņi standarta : Mooreiche, Golden oak, Mahagoni, Anthrazitgrau,Nussbaum
Blīvējuma veids: Trīskāršais melns,
Siltumizolācija Uw no 0.70 W/m2K
Stikla paketes biezums : 48 mm

 

IMG_1364 IMG_1365 IMG_1373

 

5kameru_profils

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies') lai Jums nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanu. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai Jūs personiski identificētu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka tiek saglabātas un izmantotas sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm.
Piekrītu