Kapēc VEKA?

Veka sistēma ar ārējo blīvējumu ir moderna, īpaši daudzpusīga logu sistēma, kas savu uzticamību ir pierādījusi daudzu gadu garumā. Daudzkameru profili ar lielu trieciena izturību un īpašu, vispusīgi profilētu metāla pastiprinājumu piešķir šim profilam ārkārtīgi augstu diagonālo noturību, kā arī augstas siltuma un trokšņa izolācijas spējas. Šai sistēmai ir trīs veidu priekšrocības: tai ir augsta noturība pret fizisku deformāciju, tā ir ilglaicīga un vizuāli pievilcīga.

VEKA logu sistēmas bāzes versija piedāvā augstu drošības pakāpi, kuru iespējams papildināt ar īpašām drošības vajadzībām, ar īpašām furnitūras pretplāksnēm, stiklojumu un slēdzamiem rokturiem. Piedāvājot dažādus rāmju platumus, kā arī veselu klāstu mūsdienīgu virsmas pārklajumu un dekoru, šī sistēma nodrošina risinājumus, kas apmierina ēkas vēsturisko izskatu, arhitektonisko stilu un individuālās dizaina vēlmes.

effectline_1600

VEKA logu un durvju sistēma klientiem piedāvā individuālus profilus ar visneiedomājamākajām formām ar specifiskām konkrētai valstij izstrādātām komplektācijām. Tā piedāvā ideālu funkcionalitātes, stabilitātes un apkopes risinājumu. Vai tas ir logs vai ārējās durvis, jaunceltne vai atjaunojama ēka – VEKA profilu sistēma iederēsies jebkur!

Veka ir specializējusies modernajā PVC materiālā, kas nodrošina nozīmīgus ekonomiskas un ekologjiskas priekšrocības. Šim materiālam ir ārkārtīgi ilgs mūžs. Tas ir pilnībā noturīgs pret laika apstākļiem, nenoveco un attaisno ieguldītās investīcijas paaudžu paaudzēs. Izdevumi par pārkrāsošanu nepastāv, jo virsma nav aprūpējama. Izturības un izolācijas rādītāji pārliecina paši par sevi. Tāpat nozīmīgu lomu kompānijas filozofijā spēlē vides aizsardzības faktors.

Kā redzams, visi argumenti apliecina VEKA profilu pārākumu.

Siltumizolācija

Ja Jūsu jaunceltnē vai atjaunojamajā ēkā ir uzstādīti logi no VEKA profiliem, Jūs pildiet visus jaunākos siltumizolācijas noteikumus. Uzstādot VEKA logus, Jūs novēršat siltuma zudumu un veicat nozīmīgus ietaupījumus uz apkuri. No tā izriet, ka piedevām Jūs izdariet ieguldījumu vides aizsardzībā, samazinot kurināšanas procesā izmantotos dabas resursus.

Trokšņa izolācija

Skaņas izolācija ir kļuvusi par ļoti nozīmīgu tēmu, sakarā ar pēdējiem medicīniskajiem pētijumiem, kas apgalvo, ka augsts trokšņu līmenis var novest pat pie pataloģiskiem simptomiem. Kopā ar VEKA profilu logiem un durvīm miers un klusums atkal atgriežas dzīvojamajās platībās tādējādi paaugstinot komfortu un mājīgumu. Tieši šī iemesla dēļ ir pieejami logi ar speciālu stiklojumu un profilējumu.

Drošība

Ik dienas mēs saskaramies ar ziņām par ielaušanos – statistika ir pārāk nepatīkama, lai tai nepievērstu uzmanību. Tas nozīmē, ka ir jāpieliek punkts kriminālnoziegumiem, ieviešot augstākus kvalitātes un stabilitātes standartus. Jau bāzes versijā VEKA logiem piemīt augsts drošības līmenis, kuru iespējams papildināt īpašām drošības vajadzībām ar īpašām furnitūras pretplāksnēm, stiklojumu un slēdzamiem rokturiem.

· Daudzkameru profili ar biezām sieninjām, kas gatavoti no cieta PVC materiāla, pasargā logus no fiziskas deformācijas.
· Vērtnes, kā arī logu rāmji ir pastiprināti ar metāla profiliem
· Maksimāla slēgšanās drošība tiek panākta ar lielu daudzumu pretplākšnju
· Sēnīšu formas pievilcēji padara vardarbīgu iekļūšanu vēl sarežģītāku
· Pēc speciāla pasūtījuma logi tiek aprīkoti ar slēdzamiem rokturiem
· Logos tiek integrēts laminēts drošības stikls
· Pastiprināti logi un vērtnes novērš iespēju vērtnes “iegremdēt” un salauzt

Novecošana

VEKA plastmasas logi tiek ražoti no materiāla, kam ir liela noturība pret fizisku deformāciju un triecienu, kas sevi ir pierādījis vairāku gadu gaitā. Īpašas receptes plastmasas izgatavošanā nodrošina pārliecinošus rādītājus novecošanas un laikapstāklju ietekmes zinjā. Tādējādi VEKA logu sistēmas ir viegli kopjamas un saglabā savu pievilcīgo izskatu ilgā laika periodā. Ar VEKA logiem jūs ietaupīsiet uz to apkalpi, jo tie nav jākrāso vai jāpārkrāso. Piedevām, gludās, bezporainās virsmas ir ārkārtīgi viegli tīrīt – tos ir pietiekoši notīrīt ar maigu, videi draudzīgu tīrīšanas līdzekli. Ārsti iesaka šos logus gadījumos, kad iedzīvotājiem pastāv alergjiskas reakcijas iespējas.

Draudzīgums apkārtējai videi

Kā pasaules vadošais plastmasas sistēmu izgatavotājs, VEKA izmanto pirmklasīgas tehnologjijas arī attiecībā uz apkārtējās vides aizsardzību – gan komplektējošo materiālu apstrādē, gan profilu ražošanā. Tas nozīmē īpaši noturīgus, augstas kvalitātes logus.

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies') lai Jums nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanu. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai Jūs personiski identificētu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka tiek saglabātas un izmantotas sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm.
Piekrītu