Logu sistēmas

VEKA Softline sistēma ar ārējo blīvējumu ir moderna, īpaši labi pielāgojama logu sistēma, kas savu uzticamību ir pierādījusi daudzu gadu garumā. Daudzkameru lielas triecienizturības profili un speciāli, pilna perimetra metāla stiprinājums šim profilam piešķir ļoti augstu stabilitāti, kā arī vislabākos skaņas un siltuma izolācijas rādītājus. Šai sistēmai ir trīskārtīga priekšrocība: tā var izturēt lielu slodzi, ir ilgmūžīga, un vizuāli pievilcīga.

VEKA Logu sistēmu pamatversija piedāvā augstu drošības pakāpi, ko var papildināt īpaši augstām drošības prasībām ar speciālām furnitūras detaļām, stiklojumu, un slēdzamiem rokturiem. Piedāvājot dažādus rāmja platumus un pilnu spektru mūsdienīgu virsmas pārklājumu un dekoru, šī logu sistēma sniedz risinājumus, kas pieskaņojami gan arhitektoniskajam stilam, gan individuālajām dizaina prasībām.

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies') lai Jums nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanu. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai Jūs personiski identificētu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka tiek saglabātas un izmantotas sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm.
Piekrītu