Durvis

durvisIeejas durvis atspoguļo mājas saimnieku. Nav divu vienādu ieejas durvju, turklāt nevienam citam fasādes elementam nav tik liela dizaina potenciāla, tai pat laikā pildot tik nozīmīgu pienākumu – it īpaši tas attiecināms uz mājas saimnieka, dizainera, arhitekta un plānotāja vēlmju apmierināšanu. Ieejas durvīm jāfunkcionē pilnīgi uzticami, jāsniedz aizsardzība pret ārējās vides apstākļiem, tai pat laikā sniedzot maksimālu drošības līmeni.

VEKA Ieejas durvju sistēmas visiem šiem pienākumiem ir ideāli piemērotas. Piedevām šīm durvīm tiek izmantots papildus metāla stiprinājumi, īpaša atslēgu tehnoloģija, drošības stiprinājumi un pielāgots stiklojums, kas kopumā nodrošina vislabāko iespējamo aizsardzību pret ielaušanos. Ar nepārspētu daudzveidību formā, dizainā un krāsā, VEKA durvis spēj apmierināt visas klientu prasības.

Lai tās būtu vienviru, divviru vai daudzviru durvis lielām mājām, klasiska vai moderna dizaina durvis, ar stikla paketēm vai plastmasas sendviča pildījumu, Durvis ar vairākām sāngaismām, gluži neiedomājama vai funkcionāli eleganta dizaina durvis, ar daudzkrāsainiem akcentiem vai pievilcīgu vienlaidu krāsojumu – VEKA ieejas durvis ar savu plašo iespēju spektru ir ideāli piemērotas visiem uzstādīšanas variantiem gan jaunbūvēs, gan atjaunotos projektos. Lielās noturības pret ārējās vides apstākļiem, kā arī minimālās apkalpes nepieciešamības dēļ VEKA ieejas durvis saglabāsies daudzus gadus.

 

durvis_1 durvis_2 durvis_3 durvis_4 durvis_5 1pvhdverj_1 IMG_1078 pro_veka_softline70_haustuer_intro_1

Svarīgi momenti , kuriem pievēršam Jūsu uzmanību :

1. Sevišķi skaistie VEKA – SOFTLINE rāmji.
2. Izturīgie, ļoti labi izolētie VEKA daudzkameru profili.
3. Speciālā dubultā izolācija, kas aiztur caurvēju.
4. Profilos izmantojas metāls kvadrātdzelzis
5. Skaņas izolācija, kas nodrošina telpu komfortu.
6. Ievērojama apkures izdevumu samazināšanās.
7. Gluda un viegli kopjama virsma.

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies') lai Jums nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanu. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai Jūs personiski identificētu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka tiek saglabātas un izmantotas sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm.
Piekrītu