Veka vēsture un nākotne

blsp10r3fm
Kopš laika, kad Heinriks Lomans pārnjēma VEKAPLAST Zenderhorstā 1969. gadā, VEKA ir kļuvusi par vadošu starptautisku kompāniju grupu. Tāpat šai laikā neatlaidīgi ir attīstīta VEKA kapacitāte. Mūsdienās VEKAi pieder pašai savas augstas precizitātes plastmasas jaukšanas ierīces, kurās tīrs polivinilhlorīds un attiecīgās piedevas tiek pēc specifiskām receptēm sajauktas un nodotas tālāk tieši ražošanā. Ar tādu profilu gjeometriju klāstu, kāds ir VEKA AG, ir iespējams izgatavot jebkuru vēlamo logu.

Kopējā noliktavas 36 000 m2 teritorijā glabājas 1600 dažādi profili piegādei jebkurā laikā, kā arī pēc speciālpasūtījuma nedēljas laikā jebkurā vietā Eiropas vietā. Kopš dibināšanas VEKA AG mātes uznjēmumu Zenderhorstā ir vadījuši vienas gjimenes loceklji, tā darbinieku skaits ir 980.

Produktu kvalitāte atspoguljo visas kompānijas kvalitāti. Kvalitātes kontrole pēc DIN ISO 9001 tādējādi ietver visas kompānijas nozares – no ražošanas līdz vadībai un transportēšanai. Visos šajos laukos darbojas kvalitātes vadlīniju katlogs, kas savukārt rada nepieciešamību pēc kvalitātes pārbaudēm individuālajos produktu pasūtījumos, it īpaši gadījumos, kad īpaši lielu nozīmgi iegūst dabas aizsardzības faktors. Mūsdienās, uz šiem pašiem pamatiem, mēs tuprinām uzlabot visas darba jomas, kā arī produktu kopu dizainu. Šo kvalitātes zīmogu apliecina papildus atbilstības sertifikāti no neatkarīgajiem testēšanas institūtiem.

Mūsdienu konkurences pārpilnajā vidē kvalitāte un firmas vārda (brenda) mārketings iegūst ārkārtīgi lielu nozīmi. Pastāvīgā kvalitātes uzlabošana un tās pārbaude nodrošina tādus pārdošanas apjomus, kas nepieciešami, lai kompānija pastāvētu mūsdienu grūtajos tirgus apstākljos. Vienīgi tajā gadījumā, kad viss nepieciešamais tiek izpildīts, klienta vajadzības un kvalitātes standarti var tikt apmierināti. Šo standartu dokumentē RAL kvalitātes kontrole.

veka

Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies') lai Jums nodrošinātu pilnvērtīgu mājaslapas lietošanu. Sīkdatnes netiek izmantotas, lai Jūs personiski identificētu. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka tiek saglabātas un izmantotas sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Vairāk par sīkdatnēm.
Piekrītu